GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

AK HIRDAVAT VE NALBURİYE İnternet sitesine hoş geldiniz. Bu Web sitesi AK HIRDAVAT VE NALBURİYE'ye aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği AK HIRDAVAT VE NALBURİYE için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz AK HIRDAVAT VE NALBURİYE tarafından korunmaktadır. 

Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.  

Web sitemizde AK HIRDAVAT VE NALBURİYE tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. 

Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. AK HIRDAVAT VE NALBURİYE, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.